ZADZWOŃ : +48 505 160 207

Chce zaproponować Państwu masaż w domu.
Co to oznacza? Dojadę do każdego klienta, pod wskazany adres z całym sprzętem i potrzebnymi materiałami.
Zniżka 15%
Wykupienie zabiegu w systemie serii (karnet) ( 4-10 zabiegów) w odstępie 2 dniowym
Masaż relkaksacyjny.
Masaż relkaksacyjny Masaż poprzez powierzchnie ciała człowieka w sposób mechaniczny oddziaływuje na skórę, tkankę mięśniową, tkankę więzadłową i torebki stawowe. Działa ogólnoustrojowo.
Masaż ciepłymi kamieniami.
Ciepłymi kamieniami masuje się całe ciało oraz specjalne kamienie pozostawiane są na ciele w strategicznych punktach tzw. Czakry- centra energetyczne. Dotyk kamieni rozgrzewa, spragnione ciepła ciało, jednocześnie delikatnie je masując.
 1. Masaż relaksacyjny całego ciała 50 min
 2. Masaż częściowy 20 min
 3. Masaż Lomi Lomi nui 70 min
 4. Masaż kijami bambusowymi 60 min
 5. Masaż miotełkami bambusowymi 20 min
 6. Masaż gorącymi kamieniami 70 min
 7. Masaż na balsamie antycellulitowym 50 min
 8. Masaż bańką chińską- modelujący 30 min
 9. Refleksologia stóp 60 min
 10. Modelujący masaż twarzy Anty-Aging 30 min
 11. Biologiczna pielęgnacja menicur
 12. Parafina dłonie: 20 min
 13. Parafina stopy: 20 min

Propozycja zabiegu na twarz, szyję i dekolt dla Pań/ Panów po 25- roku życia. Masaż ma na celu wysmuklenie twarzy, spłycenie zmarszczek mimicznych i uniesienie owalu. Po zabiegu skóra jest wyraźnie napięta i jędrna.

Polega na uciskaniu punktów na stopie. Przywraca poprawę krążenia sercowo- naczyniowego, likwiduje nerwobóle, eliminuje toksyny z organizmu, zmniejsza obrzęki. Masaż przywraca równowagę energetyczną . Technika wykonywana jest bez użycia oliwy.

Jest skutecznym elementem kuracji antycellulitowej. Uelastycznia i wygładza skórę, dzięki czemu poprawia jej wygląd. Rozbija tkankę tłuszczową, likwiduje cellulit, w wyniku czego zmniejsza się obwód masowanych części ciała.

Jest to masaż relaksacyjny. Balsam w czasie masażu dogłębnie odżywia całe ciało. Po zabiegu skóra jest delikatna i wygładzona. Balsam nie pozostawia tłustego filmu na skórze .

Ciepłymi kamieniami masuje się całe ciało oraz specjalne kamienie pozostawiane są na ciele w strategicznych punktach tzw. Czakry- centra energetyczne. Dotyk kamieni rozgrzewa, spragnione ciepła ciało, jednocześnie delikatnie je masując.

Masaż wykonywany jest w ubraniu bez użycia oliwy. Miotełki podczas delikatnego uderzenia o ciało wydają charakterystyczny dźwięk który w efekcie mocno rozluźnia i odpręża umysł i ciało.

Jest to masaż orientalny. Prócz masażu klasycznego wplątane jest też rolowanie kijami bambusowymi, które dobierane są w zależności od części ciała. Masaż stosowany jest w celu relaksu, drenażu oraz delikatnego wymodelowaniu ciała.

 

Oparty na prastarej Hawajskiej tradycji. Uznawany za masaż samo uzdrawiający. Masaż wykonywany jest głównie przedramionami, występuje tez gimnastyka stawów- oczywiście dostosowane do możliwości klienta.

Masaż poprzez powierzchnie ciała człowieka w sposób mechaniczny oddziaływuje na skórę, tkankę mięśniową, tkankę więzadłową i torebki stawowe. Działa ogólnoustrojowo.

(plecy, twarz, stopy, kark i głowa)

Zabieg rozluźnia napięte mięśnie wybranej części ciała. Zapewnia prawidłowy przepływ energii, uspokaja i wycisza nasz umysł. Niweluje objawy stresu i niepokoju.